in

Hostessa – czy to praca dla każdej kobiety?

Pracę hostessy podejmuje każdego roku coraz więcej dziewcząt – agencje hostess stale ogłaszają nabór, szukają ciekawych twarzy oraz osób odpowiednich do pracy tego typu. Jakie predyspozycje powinny posiadać młode dziewczyny, aby podjąć się tego zajęcia? Czy konieczne jest posiadanie konkretnych cech do wykonywania tego zawodu?

Predyspozycje – czego oczekuje się od hostessy?

Hostessy kojarzone są przede wszystkim jako osoby eleganckie, powabne i o proporcjonalnej sylwetce. W agencjach modelek i hostess wymaga się także, aby osoby ubiegające się o stanowisko hostessy posiadały zadbane, równe i zdrowe zęby. Nie ma przepisów dotyczących konkretnego wzrostu.
Znacznie ważniejsze niż wygląd jest to, czy hostessa poradzi sobie w pracy z ludźmi. Od hostessy wymaga się przede wszystkim obycia, sympatycznej aparycji, odwagi w nawiązywaniu kontaktów. Hostessa musi być również przygotowana na pracę w stresie – odporność psychiczna okaże się więc sporym atutem. Od hostessy wymaga się także dobrej organizacji pracy oraz odpowiedniego przygotowania do wypełniania zadań.

Jakie zadania stawiane są przed hostessami?

Przede wszystkim jest to obsługa stoisk reklamowych danych firm i marek. Hostessa powinna umieć opowiadać o produktach czy usługach, zapraszać i witać nowych gości, kierować ich do przedstawicieli handlowych czy też rozdawać materiały reklamowe. Hostessy często uczestniczą także w konferencjach, gdzie mogą witać gości czy zajmować się rozdawaniem przekąsek czy ulotek.

Wejdź na https://papilioagency.com i zapoznaj się z ofertą agencji hostess i modelek Papilio

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Anna Wendzikowska pochwaliła się figurą po ciąży. …

Anna Wendzikowska pochwaliła się figurą po ciąży. …

Krzysztof i Ewelina już nie są parą? Dziewczyna znalazła pocieszenie w ramionach innego? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Krzysztof i Ewelina już nie są parą? Dziewczyna znalazła pocieszenie w ramionach innego? [WIDEO+ZDJĘCIA]