in

Microsoft Dynamics NAV i Office 365 – połączenie idealne

 

Jesteś właścicielem firmy i zależy ci, aby sprawnie i skutecznie nią zarządzać? Zajmuje ci to mnóstwo czasu, a ogrom wiedzy, jaką musisz w tym celu przyswoić zaczyna cię przerastać? Zaufaj zatem profesjonalistom z NAV24, którzy chętnie udzielą ci pomocy i wdrożą innowacyjne oprogramowanie klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV.

Dlaczego warto?

To innowacyjne oprogramowanie, należące do światowej klasy systemów ERP, łączy w sobie trzy niezwykle istotne cechy – jest intuicyjne, funkcjonalne i mobilne. Dostosowuje się do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Narzędzie gwarantuje dostęp do wszystkich danych, wyników finansowych, transakcji, zysków i strat. Dzięki temu znacznie ogranicza koszty oraz przyczynia się do z wzrostu zysków firm. Microsoft Dynamics NAV pozwala na monitorowanie działań pracowników oraz czasu ich pracy. Z danych w systemie ERP, z dowolnego urządzenia mobilnego, korzystać mogą również użytkownicy przebywający poza siedzibą firmy. Oprogramowanie zostało skonstruowane tak, aby usprawniać handel i relacje biznesowe również z zagranicznymi dostawcami i klientami. Dzięki wielowalutowości i wielojęzyczności, możliwa jest wymiana informacji i wszelkie transakcje z obcojęzycznymi kontrahentami, również tymi, którzy posługują się inną walutą.

 

Połączenie z Office 365

Integracja systemu Microsoft Dynamics NAV z pakietem Office 365 daje możliwość połączenie kalendarza, skrzynki pocztowej e-mail i plików, z raportami z oprogramowaniem zarządzającym. Zaletą współpracy obu systemów jest możliwość dzielenia się istotnymi informacjami  pomiędzy użytkownikami. Na przykład, po dodaniu notatki dla konkretnego użytkownika Microsoft Dynamics NAV sprawi, że będzie ona widoczna również w aplikacji OneNote. Możliwe też będzie udostępnienie jej wszystkim pozostałym użytkownikom, dla których ma ona znaczenie. Specjaliści z NAV24 wskazują na idealne połączenie systemu NAV i skrzynki pocztowej Outlook. Łatwy staje się wówczas import kontaktów z jednego do drugiego narzędzia i tworzenie na ich podstawie kartotek. W oprogramowaniu NAV można przypisywać zadania do konkretnych osób, tak aby po synchronizacji z Outlookiem wyświetlały się w zakładce „zadania”. Oprogramowanie NAV pozwala także udostępniać dane, a następnie odbierać je w programie Excel i wykorzystywać w celach analitycznych.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Pogrzeb Kory – kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie gwiazdy?

Pogrzeb Kory – kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie gwiazdy?

„Castle Rock”. HBO GO zabiera widzów w podróż do świata Stephena Kinga. Jak wyszło?

„Castle Rock”. HBO GO zabiera widzów w podróż do świata Stephena Kinga. Jak wyszło?