in

Warto dbać o stopy!

Mało kto ma w nawyku codzienną pielęgnację stóp – regularne peelingowanie, usuwanie zrogowaciałego naskórka, nawilżanie oraz dbanie o paznokcie i skórki. Na szczęście można skorzystać z oferty dostępnej np. na stronie internetowej www.pilnikizalotka.pl, gdzie w ofercie znajdziemy pedicure kosmetyczny.

Dlaczego warto wykonywać pedicure kosmetyczny?

Jednym z oczywistych powodów są bez wątpienia względy estetyczne. Nikt nie chce przecież, by jego stopy były szorstkie, popękane i zrogowaciałe. Ale to nie jedyna przesłanka by wykonać pedicure kosmetyczny. Stopy odgrywają przecież bardzo ważną rolę, gdyż to na nich każdego dnia opieramy cały ciężar naszego ciała. Są zatem szczególnie narażone na podrażnienia. A zatem szczególnie powinniśmy o nie dbać. Tymczasem większość osób najmniej czasu na pielęgnację poświęca właśnie stopom! Łatwo przecież je zamaskować skarpetkami czy krytym obuwiem. Przypominamy sobie o nich dopiero latem, gdy wkładamy klapki czy sandały. Tymczasem zimą niskie temperatury powodują, że skóra na stopach wysycha i pęka, a skarpety i pełne buty ograniczają dostęp powietrza. Powoduje to duży dyskomfort. A wystarczy regularny pedicure kosmetyczny, np. w salonie Pilnik i Zalotka, by pozbyć się tego uczucia.

Jakie zalety daje nam pedicure kosmetyczny?

W pierwszej kolejności pedicure kosmetyczny złuszczy zrogowaciały naskórek i nawilży stopy. Po drugie pomoże nam zadbać o higienę paznokci – unikniemy w ten sposób zakażeń. Po trzecie zaś zyskamy relaksujący zabieg. Pamiętajmy, że w pielęgnacji stóp liczy się regularność – tylko rzetelnie przeprowadzony pedicure kosmetyczny raz na 4-5 tygodni w gabinecie kosmetycznym sprawi, że osiągniemy wymarzone efekty.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Wzruszające słowa Anny Lewandowskiej o rodzinie: „Miłość uskrzydla, nadaje kolorów”

Wzruszające słowa Anny Lewandowskiej o rodzinie: „Miłość uskrzydla, nadaje kolorów”

Konflikt Władka z synem! Kajtek nie chce iść na studia?

Konflikt Władka z synem! Kajtek nie chce iść na studia?