in

Wybieramy lustro do łazienki

Łazienka to miejsce, w którym obowiązkowo powinno znajdować się lustro. Ma to oczywiście swoje niezastąpione uzasadnienie w wygodnym użytkowaniu pokoju kąpielowego. Jednak od jakiegoś już czasu lustro nie stanowi już jedynie funkcjonalnego elementu, ale coraz częściej staje się ciekawym przedmiotem dekoracyjnym. W zawiązku z tym producenci dostarczają nam coraz to nowsze modele, by trafić w jak największą ilość oczekiwań klientów. Podczas gdy jeszcze do niedawna szczytem nowoczesności były modele wklejane w płytki, to obecnie coraz więcej osób wybiera lustro łazienkowe w ramie, które łączy funkcjonalność i nowoczesny design.

 

Lustro łazienkowe w ramie w różnych stylach aranżacyjnych

Lustro łazienkowe w ramie możemy dopasować niemal do każdego wnętrza. Modele w czarnej błyszczącej otoczce doskonale sprawdzą się do mieszkań w stylu nowojorskim i glamour. Z kolei lustra w ramie drewnianej będą idealne do wnętrz skandynawskim, a te przecierane do łazienek romantycznych. Natomiast  lustro łazienkowe w ramie giętej z drutu bądź w ramie metalowej dopasujemy do pomieszczeń utrzymanych w stylu loftowym.

 

Lustro łazienkowe w ramie dla kobiet i mężczyzn

Jeśli chodzi o aspekt dekoracyjny, to lustro łazienkowe w ramie niewątpliwie potrafi nadać naszej łazience oryginalnego charakteru i ciekawego designu. Mniejsze znaczenie ma to natomiast w przypadku funkcjonalności. Niemniej jednak, czy zdecydujemy się na model wklejany czy też wybierzemy lustro łazienkowe w ramie, to z pewnością będzie ono przydatne zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Jak zwracają uwagę specjaliści z firmy Krzemień, ważne jest zatem, by znajdowało się na takiej wysokości, by każdy z domowników mógł się swobodnie w nim przejrzeć. Kobieta wykorzystuje zwierciadło do wykonywania większości zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Przed nim oczyszcza twarz i dekolt, nakłada maseczki czy reguluje brwi. Ponadto niemal każdego dnia wykonuje makijaż – aplikuje podkład i puder, tuszuje rzęsy, nakłada cienie na powieki i róż na policzki. Zwierciadło jest przy tym niezastąpione. A gdy jednocześnie owo lustro łazienkowe w ramie pięknie wygląda i cieszy kobiece oczy, to czegóż chcieć więcej.  Użytkownikami luster są również mężczyźni. Każdego ranka bowiem dbają o swój zarost- gola się bądź przycinają brodę i wąsy. Niektórzy również sami obcinają sobie włosy, używając do tego domowej maszynki. Są też i tacy, którzy podczas pielęgnacji twarzy stosują peelingi, maski i odpowiednie kremy. Dla nich również względy estetyczne mają znaczenie, zatem ciekawe lustro łazienkowe w ramie z powodzeniem spełni ich oczekiwania.

Wejdź na https://krzemien.com.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą produktów łazienkowych

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Małgorzata Rozenek da milion złotych temu, kto jest w stanie podważyć jej wiek

Małgorzata Rozenek da milion złotych temu, kto jest w stanie podważyć jej wiek

Tola wraca do serialu! Czy Sylwia będzie jej kolejną ofiarą?

Tola wraca do serialu! Czy Sylwia będzie jej kolejną ofiarą?